=> Rok szkolny 2010-2011
  => Rok szkolny 2009-2010

ROK SZKOLNY 2011/2012

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 20 października 2011r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskigo. Po krótkiej prezentacji kandydatów nastąpiło głosowanie. Po przeliczeniu wszystkich głosów komisja w składzie Kinga Politowska i Jakub Kraziński ogłosili wyniki, które przedstawiają się następująco

Przewodnicząca szkoły - NIKOLA KRAZIŃSKA
                                 Zastępca - JAKUB GUTOWSKI
                              Członkowie - NATALIA LITERSKA
                                                     ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA

Opiekunem  samorzadu  podobnie  jak  w  latach  poprzednich nadal pozostała p. Katarzyna Woźniak. Nowo wybranemu samorządowi życzymy dużo siły i wytrwałości w realizacji swoich pomysłów.

Dzień Nauczyciela

W dniu 17 października obchodziliśmy w naszej szkole dzień Nauczyciela. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali swoje zdolności, w programie artystycznym zadedykowanym nauczycielom. Po części oficjalnej został przeprowadzony konkurs "Nauczyciele kontra Uczniowie".

Dzień Chłopaka

Dnia 30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod opieką p. Katarzyny Woźniak przygotował krótki program artystyczny. Po złożeniu życzeń i wręczeniu słodkości przez dziewczynki chłopcy  stanęli do rywalizacji o miano „Najsympatyczniejszego Chłopaka”. Panowie musieli wykazać się nie tylko zdolnościami sportowymi ale również artystycznymi podczas, których wszyscy dobrze się bawili. Po tajnym głosowaniu najsympatyczniejszym chłopcem wybrany został najmłodszy „uczeń” naszej szkoły Kacper Gutowski lat 3.

Odbyły się również spotkania klasowe, na których dziewczęta składały życzenia swoim kolegom z klasy oraz wręczały upominki.

Rozpoczecie roku szkolnego 2011/2012

W dniu 1 września o godz. 9:00 uroczyście zainaugurowali nowy rok szkolny. Pani dyrektor Regina Łojek przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców.